Krem balsam żywokost - PPHU SORBECO. Zioła, przyprawy i kosmetyki naturalne. Sklep internetowy. Pruchnik, ul. Leśna 10. Tel. 510 170 767

Przejdź do treści

Menu główne:

Krem balsam żywokost

INNE PRODUKTY

KREM ŻYWOKOST Z CHONDROITYNĄ

Jeśli cierpisz z powodu obolałych stawów, stawów które sztywnieją nie pozwalając na swobodne poruszanie się to ten krem jest dla Ciebie. Żywokost z chondroityną .. Żywokost jest znany jako potężny regenerujący środek, przyspiesza proces regeneracji tkanki, zwłaszcza kostnej. Wspomaga odnowę komórek, przyspiesza wchłanianie siniaków, obrzęków. Wspomaga leczenie reumatyzmu, naderwanych ścięgien, stanów zapalnych torebek stawowych i wiązadeł Jest też bardzo skuteczny w przypadku zapalenia kaletki maziowej rzepki.

Chondroitin jest komponentem naturalnym , pomaga zmniejszyć bóle i usunąć stan zapalny, zwiększyć ruchomość stawów i zmniejszyć ich obrzmiałość, spowalnia proces zniszczenia kostnej tkanki. Senergiczne działanie tych aktywnych składników pozwala skutecznie wspomagać leczenie zachorowań kości i stawów.

Krem - pomaga w wytwarzaniu mazi stawowej i utrzymaniu jej na właściwym poziomie - stymuluje regenerację kostnych i stawowych tkanek; - poprawia i przywraca ruchomość stawów. - znacznie obniża zapalenie i obrzmiałość; - sprzyja usuwaniu bólowych uczuć, powiązanych z zapaleniem stawów: - wspomaga w regulowaniu przemian fosforowych i wapniowych, odbudowuje chrząstkę stawową. Krem pomoże odżywić i nasmarować stawy oraz odbudować ich warstwę amortyzacyjną.

 

Cena: 17,00 zł   za opakowanie  

 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego